سی ال ای    

CLA 2000 MG

www.gsa-cla.com

پرمصرف ترین مکمل لاغری- ورزشی در دنیا

کمک به کاهش اشتها و کاهش وزن      

دارای بیشترین اثربخشی همراه با تمرینات ورزشی

 

کانژو گیتد لینو لئیک اسید (CLA )اسید چرب طبیعی موجود در روغن  Safflower  است که در تحقیقات بالینی اثر بخشی آن بر کنترل وزن ثابت شده است. تحقیقات نشان داده است که CLA همراه با رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی مناسب  با ساخت توده عضلانی و کاهش چربی، موجب بهبود شکل ظاهری بدن می شود. این تغییر شکل ابتدا درناحیه  شکم و پاها در زنان و ناحیه  شکم در مردان رخ می دهد.

CLA از اسید لینولئیک (LA) که بخشی از خانواده ایزومرهای موجود در اسید لینولئیک است ساخته شده است. اسیدهای چرب CLA نیز به عنوان ایزومرهای CLA شناخته شده اند. CLA به طور عمده در گوشت، محصولات لبنی، و دیگر مواد غذایی یافت می شود. از آنجا که بدن این اسید چرب را تولید نمی کند، باید آن را از طریق رژیم غذایی یا مصرف مکمل ها به دست آورد. مطالعات نشان داده است وقتی مقدار مصرف غذایی CLA افزایش می یابد سطح CLA دربافتهای بدن نیز افزایش یافته  و موجب کمک به کاهش میزان چربی بدن در حین حفظ توده عضلانی بدون چربی بدن می شود.

2000 CLA برونسون از مواد اولیه با بهترین کیفیت تهیه گردیده است و به افزایش متابولیزم ذخیره های چربی موجود در بدن کمک کرده و سلول های عضلانی چربی های متابولیزه شده را به عنوان ذخایر انرژی مورداستفاده قرار می دهند.

استفاده از  CLA برونسون همراه با رژیم غذایی مناسب روش بسیار موثری جهت کاهش چربی و افزایش توده عضلانی بدون چربی  می باشد.

CLA با کاهش توانایی ذخیره سازی چربی در سلول ها، از جذب چربی های غذایی در جریان خون جلوگیری نموده و چربی بدن و عضلات را کاهش می دهد .همچنین سلول های چربی موجود را کوچک کرده و از تشکیل سلول های چربی جدید جلوگیری می نماید. علاوه بر این، CLA 2000 برونسون موجب افزایش سوخت و ساز بدن شده  و تجزیه چربی در سلول های عضلانی به منظور تولید انرژی را بهبود می بخشد.

موارد مصرف :

      • کمک به کاهش وزن و کاهش اشتها
      • کمک به افزایش انرژی در هنگام فعالیت های بدنی بوسیله افزایش متابولیسم و شکسته شدن مولکول های چربی و افزایش میزان چربی سوزی در عضلات
      • کمک به افزایش حجم ماهیچه ها
      • کمک به کاهش ذخایر چربی بدن بوسیله:

-کاهش توانمندی سلول های چربی به برداشت چربی از جریان خون

-کوچک شدن سلول  های چربی موجود و جلوگیری از تشکیل سلول های چربی جدید

      • کمک به بهبود عملکرد سیستم ایمنی
      • کمک به بهبود خشکی صبحگاهی و درد در بیماران مبتلا به ارتریت روماتوئید

روش ومقدار مصرف:

بزرگسالان 2 عدد سافت ژل روزی 2 بار قبل از غذا یا طبق دستور پزشک مصرف گردد.

موارد احتیاط:

در زمان بارداری و شیردهی با نظرپزشک مصرف گردد.
بسته بندی : قوطی 90 عددی

نماینده انحصاری در ایران شرکت گیتی سلامت اریا

منابع :

http://www.rxlist.com/vitamin_d/supplements

https://www.bronsonvitamins.com

http://www.mokamelshenasi.ir

PHYSICIANS’ DESK REFERENCE

Executive Vice President, PDR: Thomas Rice