Joint Complete

جوینت کامپلیت 

کاملترین و قویترین ترکیب برای کاهش درد و التهاب مفاصل

بدون هیچگونه طعم دهنده و نگهدارنده شیمیایی

بیشترین مواردی که به جوینت کامپلیت نیاز دارید:

  • هنگام بیدار شدن و خشکی صبحگاهی ناشی از التهاب مفاصل
  • در زمان انجام فعالیتهای روزانه که با افزایش فعالیت دستها سرو کاردارید
  • در فعالیتهای ورزشی
  • بعد از یک روز فعالیت مستمر بدون امکان نشستن و استراحت

ترکیبی فوق العاده از گلوکزامین ، ام اس ام ، کندروئیتین و ترکیبات گیاهی موثر دربهبود سلامت و افزایش کارایی مفاصل

گلوکز آمین: گلوکز آمین ترکیبی ضروری برای ساخت مایع بین مفصلی بوده و بطور گسترده ای در سراسر دنیا برای دستیابی به رویای جهانی بدون آرتروز  توسط متخصصین به بیماران توصیه می شوند.گلوکز آمین بطور طبیعی در منابع غذایی وجود نداشته و دریافت آن مستلزم مصرف مکملهاست. این ماده برای ساخته شدن اجزای تاندون ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می باشد. این ترکیب با مهار آنزیم کلاژناز(تجزیه کننده کلاژن) و آنزیمهای پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئینها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدودی اثرات ضد التهابی دارد.

کندروئیتیناین ترکیب جهت ساخت کلاژن که برای استحکام بافت مفصلی ضروری است، نقش دارد. ترکیب فوق با ممانعت از فعالیت آنزیمهای لیزوزومی (تجزیه کننده غضروف ها)و کاهش مواد التهاب زا از بروز آسیبهای احتمالی به غضروف جلوگیری                می کند.

کندرویتین یکی دیگر از عناصر اصلی سازنده غضروف است که به طور طبیعی ترکیبی از بافت همبند، از جمله استخوان و غضروف است.کندرویتین  مانند یک آهنربای مایع  مواد سیال موجود در بافت مفصل را جذب ونگه میدارد. بدون این مایع غضروف خشک تر، نازک تر و شکننده تر می شود.

گلوکزامین و کندراتین با هم و به عنوان یک ترکیب بی نظیر برای کمک به تقویت و روان کردن زانوهای شما عمل میکنند. تحقیقات اخیر اثر این ترکیب  در کاهش درد و التهاب همراه با زوال مزمن غضروف نشان داده اند. تحقیقات همچنین نشان               می دهد که این عناصر، مواد اضافی مورد نیاز برای بهبود عملکرد مفاصل را فراهم میکنند.

MSM :(متیل سولفونیل متان) ترکیب ارگانیک حاوی سولفور می باشد که بطور طبیعی در انواع میوه ها ،سبزیجات ،حبوبات  به مقدار کم وجود دارد . MSM اصلی ترین بخش تشکیل دهنده غضروف است که به مفاصل کمک میکند به نرمی و راحتی حرکت کنند. به عنوان فرم زیستی گوگرد، MSM سومین ماده معدنی مهمی است که در بدن یافت می شود. از آنجایی که موادغذایی MSM را به طور کافی و مؤثر تأمین نمی کنند، استفاده از MSM به عنوان مکمل رژیم غذایی بسیار اهمیت دارد. آزمایش های بالینی بسیاری نشان می دهد MSM به بهبود سلامت بافت های همبند( پیوندی) و جریان خون در آنها کمک کند.

ترکیبات گیاهی اختصاصی جوینت کامپلیت

Joint Complete شامل ترکیبی منحصر به فرد از گیاهان با قدرت عمل سه گانه است ، که در درجه اول درد و التهاب مفاصل را کاهش می دهد.” بروملین” یک آنزیم گیاهی از آناناس است که برای خواص ضد التهابی آن و اثرات مفیدی که در کاهش تورم و کبودی دارد بسیارشناخته شده است. “کندر سراتا” یک عصاره گیاهی است که به عنوان مهارکننده آنزیم کلیدی مسئول در تشکیل ترکیبات التهابی عمل میکند. به طور مشابه، “کورستین” یک بیوفلاونوئید آنتی اکسیدان طبیعی است که در رویدادهای  ضد التهابی نقش خود را ایفا می کند.

موارد مصرف :

  • کمک به بهبود عملکرد مفاصل
  • کاهش التهاب و تورم مفاصل
  • تسکین درد بویژه در آرتریت

نحوه و مقدار مصرف :

بزرگسالان روزانه یک عدد قرص سه بار در روز یا طبق دستور پزشک مصرف نمایند.

موارد منع مصرف:

در صورت بارداری و شیردهی با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

بسته بندی : قوطی 60 عددی