جوینت کامپلیت با اسیدهیالورونیک

Joint Complete with Hyaluronic Acid 60 Tablets

ترکیبی فوق العاده  از مواد عالی برای بهبود انعطاف مفاصل

گلوکز آمین – متیل سولفونیل متان کندروئیتین – اسید هیالورونیک

Clucosamine – Chondroitin – MSM- Hyaluronic Acid

موثر در بهبود ارتروز و بهبود انعطاف مفاصل

بدون هیچگونه طعم دهنده و نگهدارنده شیمیایی

گلوکز آمین: گلوکز آمین ترکیبی ضروری برای ساخت مایع بین مفصلی بوده و بطور گسترده ای در سراسر دنیا برای دستیابی به رویای جهانی بدون آرتروز توسط متخصصین به بیماران توصیه می شوند.گلوکز آمین بطور طبیعی در منابع غذایی وجود نداشته و دریافت آن مستلزم مصرف مکملهاست. این ماده برای ساخته شدن اجزای تاندون ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می باشد. این ترکیب با مهار آنزیم کلاژناز(تجزیه کننده کلاژن) و آنزیمهای پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئینها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدودی اثرات ضد التهابی دارد.

کندروئیتین: این ترکیب جهت ساخت کلاژن که برای استحکام بافت مفصلی ضروری است، نقش دارد. ترکیب فوق با ممانعت از فعالیت آنزیمهای لیزوزومی (تجزیه کننده غضروف ها)و کاهش مواد التهاب زا از بروز آسیبهای احتمالی به غضروف جلوگیری می کند.

اسید هیالورونیک :

اسید هیالورونیک (هیالورونات سدیم)  ماده ای است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و غلظت بالای آن در مایع مفصلی و چشم ها قرار دارد .

اسید هیالورونیک بخش مهمی از مایع سینوویال است ومایع مفصلی را قادر میسازد در حرکت ضربه ایی به عنوان ضربه گیر بین مفاصل عمل کند به عنوان یک ماده فعال کننده  در بافت های مفاصل بکار میرود و از تخریب آن جلوگیری می کند.

از اسید هیالورونیک برای اختلالات گوناگون مفاصل، از جمله آرتروز استفاده می شود ومی توان آن را به صورت خوراکی و یا تزریق به مفصل بیمارتوسط متخصص مصرف کرد.

MSM  : (متیل سولفونیل متان) یک ترکیب ارگانیک حاوی سولفور می باشد که بطور طبیعی در انواع میوه ها ،سبزیجات ،حبوبات  به مقدار کم وجود دارد . MSM سومین ماده معدنی مهمی است که در بدن یافت می شود. از آنجایی که موادغذایی،MSM را به طور کافی و موثر تامین نمی کنند، استفاده از MSM به عنوان مکمل رژیم غذایی بسیار اهمیت دارد.  آزمایش های بالینی بسیاری نشان می دهد MSM به بهبود سلامت بافتهای همبند(پیوندی) و جریان خون کمک کند.   در بیماران مبتلا به آرتروز در کاهش درد و التهاب مفاصل نقش دارد.

موارد مصرف :

    • کمک به بهبود عملکرد مفاصل
    • کاهش التهاب و تورم مفاصل
    • تسکین درد بویژه در آرتریت

نحوه و مقدار مصرف :

بزرگسالان روزانه یک عدد قرص سه بار در روز یا طبق دستور پزشک مصرف نمایند.

موارد منع مصرف:

در صورت بارداری و شیردهی با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

بسته بندی : قوطی 60 عددی

نماینده انحصاری در ایران شرکت گیتی سلامت آریا