_

تاریخچه گیتی سلامت

_

شرکت دارویی و بهداشتی گیتی سلامت آریا در تاریخ ۱۳۸۵/۰۸/۲۲ توسط گروهی از کارشناسان در زمینه تولید و واردات مکمل‌های دارویی، غذایی، ورزشی و فرآوده‌های طبیعی تأسیس شد. مدیران این شرکت مفتخرند که از ابتدای جداسازی واحد مکمل‌های دارویی و غذایی از دارو و همزمان با تأسیس اتحادیه واردکنندگان مکمل، به همراه سایر پیشتازان این صنعت، در هیئت مدیره این اتحادیه و کمیته‌های فنی و مشورتی در کنار کارشناسان و مدیران سازمان غذا و دارو حضور داشته اند. این شرکت در حال حاضر نماینده شرکت های برونسون و جناسول آمریکا، سنتکس کانادا در زمینه واردات و تولید مکمل‌های دارویی، غذایی، ورزشی و فرآوده‌های طبیعی و شرکت نواکس تولید‌کننده محصولات چشمی از کشور موناکو می باشد. واحد تحقیق و توسعه شرکت گیتی سلامت آریا در راستای تامین اهداف شرکت مبنی بر کمک به بهبود و ارتقا سلامتی در ایران علاوه بر انتخاب برترین محصولات کمپانی‌های مذکور بر اساس شرایط داخلی و منطقه؛ اقدام به ایجاد امکانات به منظور بسته بندی و تولید این محصولات در ایران نموده است.

_

داستان ما

_
_

۱۳۸۵-۱۳۹۷

شرکت گیتی سلامت آریا در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردیده که تا سال ۱۳۹۷ با تمرکز بر روی واردات مکمل های دارویی، غذایی و ورزشی به صورت محصول نهایی فعالیت نموده است.

_

۱۳۹۹

با توجه به محدودیت‌های وزارت بهداشت در خصوص واردات محصولات نهایی از کشور آمریکا در سال ۱۳۹۷ و با عنایت به پتانسیل‌های موجود در شرکت گیتی سلامت آریا و موافقت کمپانی برونسون بعد از اعمال این محدودیت‌ها، مکمل‌های دارویی، غذایی و ورزشی برند برونسون به شکل تولید داخل با خرید مواد اولیه از کمپانی‌های آمریکایی انجام شده است. در حال حاضر با توجه به دارا بودن مجوزات تولید تحت لیسانس تعدادی از محصولات کمپانی مذکور و نیز دریافت موارد متعدد دیگری با این عنوان از جانب وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، در آینده‌ای نزدیک شاهد ورود محصولات تحت لیسانس شرکت برونسون به کشور عزیزمان خواهیم بود.

محصولاتارتباط با مادرباره ما