آهن با ویتامین ث
پیوسته رهش

www.gsa-ironwithc.com
مکمل غذایی حاوی آهن با پوتنسی و قابلیت جذب بالا همراه با ویتامین
C
دریافت آهن کافی برای سلامت دستگاه گردش خون و تولید انرژی ضروری است. هموگلوبین خون و میوگلوبین عضله بدون آهن قادر به انتقال اکسیژن نیستند،. افراد گیاهخوار، زنان باردار، کودکان درحال رشد و نوجوانان بالغی که گوشت قرمز نمی خورند در معرض خطر فقر آهن قرار دارند.

کمبود آهن منجر به خستگی مزمن، رنگ‌پریدگی، ضعف عمومی و عضلانی، افسردگی ،اشکال در تنفس، سردرد، سرگیجه، سردی دست‌ها و پاها، افزایش تحریک‌پذیری عصبی، التهاب زبان،کاهش فشار خون، افزایش احتمال ابتلا به بیماری‌های عفونی، شکنندگی ناخن‌ها، نامنظمی ضربان قلب، وکاهش اشتها به ویژه در نوزادان و کودکان می شود.


مواد بکار رفته در فرمولاسیون قرص آهن پیوسته رهش با ویتامین C به بیماران کمک می نماید  تا از دو طریق از مزایای آن بهره مند شوند :

        • با استفاده یک بار در روز به میزان کافی آهن مورد نیاز بدن در طول روز تامین می گردد و نیازی به تکرار در دوره های زمانی متعدد که به دلایل مختلف مانند گرفتاری های روزانه امکان مصرف به موقع آن فراهم نیست؛ نمی باشد .
        • ویتامین C موجود باعث افزایش و تسهیل جذب آهن خواهد گردید.

در ضمن به دلیل جذب مستمر و نه به یکباره عوارض گوارش ناشی از مصرف سایر اشکال دارویی حاوی آهن            مانند سوزش معده و یبوست به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

موارد مصرف:

کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن

روش و مقدار مصرف:
بالغین بالای 12 سال روزانه یک قرص همراه با غذا میل نمایند.

در دوران بارداری و شیردهی با تجویز پزشک مصرف گردد.

عوارض جانبی: مصرف آهن از راه خوراکی در بیماران مبتلا به بیماری التهابی روده، ممکن است سبب تسهیل اسهال شود.

شرایط نگهداری :

دور از دسترس کودکان و نور در درجه حرارت کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود
هشدار
: در صورت مصرف تصادفی بیش از مقدار تجویز شده با پزشک خود تماس حاصل فرمایید.